Кошик
18 відгуків
+380 (67) 999-72-72
Андрей
+380 (68) 033-58-26
Денис

Модульне підлогове покриття

Модульне підлогове покриття
Модульне підлогове покриття

Модульне підлогове покриття з ПВХ — це ПВХ-плитки, призначені для укладання підлоги, у вигляді простої квадратної форми й складної мозаїки.

Перше в світі модульне підлогове ПВХ-покриття з'явилося приблизно 40 років тому на Заході. В Україні перше модульне підлогове покриття з ПВХ стали виробляти в 2008 році. Це один із сучасних видів підлоги, який широко застосовується в будівництві. За рахунок зносостійкості і міцності модулів ПВХ, даний вид підлогового покриття переважно використовують у промислових і складських приміщеннях, офісах і ресторанах.

Методика виготовлення

Модульні підлогові покриття з ПВХ виготовляються на високотехнологічному обладнанні за особливою технологією з ПВХ пластикату високої якості. Гранули ПВХ змішуються вручну з барвниками в спеціальній ємності, потім сировину сушать у сушильній установці після чого завантажується в бункер литтєвий установки. Процес лиття підлогового покриття являє собою впорскування розплавленого матеріалу в прес-форму з подальшим його охолодженням. Після охолодження готовий виріб вилучається з прес-форми, після чого проводиться обрізка литника. Після обрізки литника, кожне виріб контролюється на відповідність параметрам якості (форма, розміри, якість поверхні, колір, наявність усадки). Потім виріб укладається на стелаж для пролежки і охолодження. Після пролежки проводиться перевірка виробів на їх стикування один з одним. Для цього як мінімум 4 охололих вироби стикуються на рівній поверхні. Охолоджені вироби упаковуються в коробки.

Структура ПВХ-плитки

Може бути різною в залежності від виробника:

  • захисний шар з поліуретану для захисту від механічних пошкоджень);
  • декоративний шар (рисунок);
  • шар зі скловолокна (для стабілізації розмірів виробу);
  • підстава (міцність і стійкість матеріалу).

Технічні характеристики

Вимоги, які пред'являються ПВХ-покриття, досить високі. Покриття повинне витримувати великі навантаження, бути масло - і бензостійке, а також стійке до хімічного впливу. Крім цього, у зв'язку з експлуатацією на виробництві, модульні плитки повинні бути антиковзаючими, що не підтримують горіння та мати діелектричний ефект, що надає додатковий захист при роботі з високою напругою. До всього перерахованого додається ще одна вимога — естетичний вигляд.

Модульные напольные покрытия из ПВХ имеют свои технические характеристики, которые могут изменятся в зависимости от типа покрытия, произведённого для того или иного помещения. Модульное ПВХ-покрытие можно охарактеризовать типом замка: ласточкин хвост, Т-образный замок, «гвоздики», скрытый замок; размером модулей, меняющимся от 250х250 мм до 500х500 мм; толщиной модулей - от 5 мм до 16 мм; твёрдостью модулей - от 45 Шор А до 92-94 Шор А.; удлинением до разрыва - от 210 % до 392%; весом - от 3,36 кг до 12,08 кг; плотностью - 1,3-1,4 г/куб.см; рабочим диапазоном температур от - 30 С до +50 С.

ПВХ-плитки могут различаться по фактуре. Как зарубежные, так и российские производители выпускают покрытия с различными фактурами.

Сфера применения

Модульные напольные покрытия из ПВХ эксплуатируются в пищевых и промышленных помещениях, в спортивных и тренажёрных залах. ПВХ-плитку можно увидеть на полах кондитерских фабрик, швейных цехов, агропромышленных комплексов, на детских площадках и в кафе. ПВХ-плитки укладывают в офисах, СТО, гаражах, прачечных, в душевых зонах и зонах возле бассейнов, а также используют для благоустройства уличных территорий.

 

Монтаж покрытия

Монтаж модульного напольного ПВХ-покрытия достаточно простой и занимает минимальное количество времени и сил. Укладывается покрытие на любую ровную поверхность. Для монтажа не требуется профессиональных навыков. Потребуется только киянка, с помощью которой нужно зафиксировать плитки, скрепленные между собой надёжной замковой системой и собранные методом «пазл». Начинать укладку модулей можно как из угла помещения, так и с центра. Излишки плитки можно легко обрезать столярным ножом или электрическим лобзиком. Для повної герметичності покриття часто використовують рідину для холодної зварювання» вінілових покриттів — клей. Мікродози клею вводяться в зазор між модулями за допомогою спеціальної голки. «Холодна зварка» надійно скріплює модулі, роблячи зазори герметичними.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner