Кошик
17 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (67) 999-72-72
Андрей
+380 (68) 033-58-26
Денис

Гумова плитка. Види. Виробництво. Укладання.

Гумова плитка. Види. Виробництво. Укладання.
Гумова плитка
Гумова плитка — підлогове покриття, зроблене на основі подрібненої гуми (гумова крихта) і поліуретанового сполучного клею. Широко використовується в якості травмобезопасных покриттів для дитячих та спортивних майданчиків.
Види гумової плитки

Гумова плитка відрізняється за формою і товщині. Найбільш популярною є плитка форми 1000-1000 мм і 500-500 мм, але буває гумова плитка у формі бруківки. Зустрічаються і нестандартні форми, наприклад, плити у формі «Пазл» мають замки по периметру, забезпечують з'єднання плит між собою. Товщина гумової плитки може бути від 10-45 мм. Форма гумової плитки не впливає на її характеристики, а от вибір товщини визначає область експлуатації і спосіб укладання

 

Області застосування

Основною областю застосування гумової плитки є використання в якості травмобезопасного покриття для дитячих та спортивних майданчиків. Однак, завдяки своїм універсальним властивостям і характеристикам, гумова плитка все частіше знаходить застосування і в інших сферах. Покриття з гумових плит ідеально підходить для спортивних залів, в якості покриття підлоги в тренажерних залах і фітнес-клубах. Нерідко гумову плитку використовують на льодових аренах і ковзанках. Крім того, завдяки еластичності і легкості, гумові плити експлуатуються в стайнях і іподромах. Так само гумові плити використовують в якості альтернативи класичній тротуарної плитки, як покриття для пішохідних зон, мощення тротуарів та прибудинкових територій, зон паркінгів. Поряд із класичними сферами, гумову плитку застосовують і в спеціалізованих сферах: при влаштуванні антирикошетных систем у стрілецьких тирах або при організації захисних покриттів на експлуатаційних покрівлях.

Завдяки прогресу в галузі з появою нових технологій виробництво гумової плитки, вдалося домогтися можливості надання необхідних властивостей і характеристик під конкретні сфери використання, що в свою чергу значно розширює горизонт для використання плитки в різних областях застосування.

Виробництво гумової плитки

Вся гумова плитка, незалежно від методу виробництва, виготовляється з 2 основних сировинних компонентів: гумова крихта і поліуретановий клей. В якості додаткових компонентів можуть використовуватися пігментні барвники, каталізатори і кластификаторы. Компоненти змішуються в необхідних пропорціях, а потім запресовуються. Спосіб переказу форми тільки один – пресування.

 

Холодне пресування

Классический способ изготовления резиновой плитки. Данный метод является наиболее проверенным, классическим. Резиновая крошка смешивается с полиуретановым клеем в необходимых пропорциях, по надобности добавляется колер. Затем смесь раскладывается в формы и запрессовывается. Запрессованные формы помещаются в термический шкаф и сохнут в течение 6-10 часов. После этого формы разбираются и резиновая плитка готова к укладке и эксплуатации. Резиновая плитка, произведенная таки методом, является универсальным покрытием и широко применяется в различных сферах.

Укладка резиновой плитки.

Укладка на сыпучее основание

На сыпучее основание может монтироваться плитка толщиной 40 и 45 мм. Для этого необходимо подготовить утрамбованную подушку толщиной не менее 10 см из песка или мелкого щебня. Затем периметр площадки необходимо оградить бордюром. Бордюр может быть как резиновым, так и бетонным. После чего монтируется покрытие из резиновых плит. Плиты между собой соединяются пластиковыми втулками из расчета 16 шт на 1 м2.

Укладка на твердое основание

На тверде підставу укладається будь-яка плитка товщиною 6-45 мм. Монтаж здійснюється за допомогою поліуретанового клею. Може бути використаний як двокомпонентний клей, так і однокомпонентний. Перед приклеюванням поверхню підстави грунтується.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner