Кошик
18 відгуків
+380 (67) 999-72-72
Андрей
+380 (68) 033-58-26
Денис

Покриття з гумової крихти

Покриття з гумової крихти
Гумове покриття найчастіше складається з двох шарів гумової крихти високого очищення різних фракцій і поліуретанового клею в якості сполучного. Верхній шар складається з дрібної крихти фракції «1.0,», так само в цей шар додають пігмент для додання необхідного кольору. Другий, основний шар з великої крихти фракції «2-4». По нижній площі покриття армоване (посилено) поліестром з просоченням щільністю 150-180 г\м2, що надає додаткову міцність і фортеця покриттю, і позбавляє від додаткових робіт при монтажі.

 

Залежно від призначення, покриття виготовляється різної товщини від 10 мм. і до... наскільки дозволить фантазія і потужності. Але найбільш ходовий діапазон від 10 до 30 мм., оскільки він на 95 % покриває попит на ринку. Покриття товщиною 10 мм використовується для укладання на тверду поверхню, таку як асфальт, бетонна стяжка, дерев'яна підлога, плити OSB і т. п. Товщиною від 20 мм. покриття в основному використовується для укладання на підготовлену сипку поверхность_ - ущільнений відсів, грунт або піщано-цементну суміш. Покриття великих товщин виготовляється в основному під замовлення, в зв'язку з тим, що вартість його залежить від товщини і попит на технічні характеристики, яким воно має досить не великий.

Існує багато різновидів гумового покриття: по технології виробництва, формами і розмірами, різновидам з'єднання між собою і т. д. Але всіх їх об'єднують одні властивості: пружність, еластичність, гнучкість і м'якість. Саме із-за цих властивостей, таке покриття мінімізує травматичні наслідки при невдачах і падіннях на дитячих майданчиках і стадіонах, виробництві, спорт та фітнес залах, а пружна поверхня приємна для ніг і створює комфорт при бігу і ходьбі.

Існує багато різновидів гумового покриття: по технології виробництва, формами і розмірами, різновидам з'єднання між собою і т. д.

Але всіх їх об'єднують одні властивості: пружність, еластичність, гнучкість і м'якість. Саме із-за цих властивостей, таке покриття мінімізує травматичні наслідки при невдачах і падіннях на дитячих майданчиках і стадіонах, виробництві, спорт та фітнес залах, а пружна поверхня приємна для ніг і створює комфорт при бігу і ходьбі. Завдяки своїй шорсткій структурі поверхні, має високі показники зчеплення і не заміниме як не ковзного покриття не тільки у сфері спорту та відпочинку, але і в робочих зонах на виробництві, навколо прибудинкових територій, на терасах і сходах, навколо басейнів, в парках і скверах, на парковках для машин і гаражах, розплідниках для тварин... Особливо в дощове і зимовий час.

Маючи властивості частково гасити вібраційні та шумові коливання, має сферу застосування на виробництві, в спортивних і тренажерних залах, тирах для стрільби, студіях звукозапису, концертних залах, особливо розташованих на 2-му поверсі та вище. Воно довговічне і не змінює свої властивості при перепадах температури від -40 до +70 градусів. Враховуючи, що покриття з гумової крихти виконане з екологічно чистих матеріалів, абсолютно безпечно для дітей, тварин і може використовуватися як в закритих, так і відкритих приміщеннях.

Має естетичний зовнішній вигляд, не знебарвлюється з часом, не вигорає на сонці.

 

Покриття має санітарно-гігієнічні властивості, оскільки на ньому не розмножуються комахи, грибки та пліснява...

Його Монтаж дуже простий і не вимагає специфічних навичок. Його розкладають по площі покриття визначаючись з місцями подрєзов, при необхідності, і кольоровою гамою. Маючи рівні краї і правильну геометрію легко зістиковується між собою.

З'єднується між собою за допомогою поліуретанового клею по торцях, що виключає можливість підвищення країв і кутів, появи розбіжності між ними, і створює єдине, цільне покриття.
 

 
.
 
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner